• header1.jpg
Smaller Default Larger

Dziecięce Koło Misyjne

Opiekunem Dziecięcego Koła Misyjnego jest ks. Mariusz.
Spotkania odbywają się w soboty o godz. 11.00.
              

Oaza Dzieci Bożych

Oaza Dzieci Bożych spotyka się w każdy wtorek o godz. 17.00.

       

Oaza Młodzieżowa i Domowy Kościół

Oaza Młodzieżowa i Domowy Kościół (Oaza Rodzin) spotyka się w każdy piątek o godz. 19.00

       

 

kliknij, aby powiększyć

  

Witaj Drogi Internauto!

           

Mam na imię Ela i bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą, czym jest dla mnie Domowy Kościół. Razem z mężem Maćkiem od początku naszego związku pragnęliśmy uczestnictwa we wspólnocie, ponieważ trwanie w wierze w pojedynkę jest dziś trudne.

Chcieliśmy poznać małżeństwa wyznające podobne wartości, brać udział w rekolekcjach pogłębiających naszą miłość do Boga i siebie nawzajem itp. Pan postawił na naszej drodze Ruch Domowego Kościoła i jak zwykle ,,trafił w dziesiątkę”.

We wspólnocie przy tutejszej parafii jesteśmy czwarty rok i ma ona ogromny wpływ na nasze życie. Spotykamy się   w obecności kapłana, w ,,kręgu” pięciu małżeństw raz w miesiącu na rozmowie, modlitwie i dzieleniu życiem. Bardzo wiele dają nam te spotkania a początkowe znajomości przerodziły się w przyjaźnie. Pomyślisz pewnie, że wszystko to brzmi zbyt idealnie, uwierz jednak, iż na co dzień doświadczamy takich samych problemów jak każde inne małżeństwo. Różnimy się jedynie tym, że do naszej rodziny zaprosiliśmy Jezusa i On prowadzi nas przez życie.

We wspólnocie jednoczymy się na comiesięcznej Eucharystii, po której jest okazja do spotkania z innymi kręgami.

Mogłabym dużo jeszcze pisać, ale wolę spotkać Cię osobiście i dopowiedzieć resztę. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, to ta wspólnota jest właśnie dla Ciebie. Jeśli się wahasz, przynajmniej spróbuj.

Jezus zna Cię i bardzo kocha, a na życiu z Nim możesz tylko zyskać.

P.S. To nie jest przypadek, że przeczytałeś ten tekst. Pomyśl o tym.